Jitka Kubištová

Osobní údaje

Jméno a příjmení:

Jitka Kubištová

Profese:

asistentka ve státní správě

Datum narození:

23.10.1974

Rodinný stav:

vdaná, 2 děti

Vzdělání:

středoškolské - Gymnázium Kralupy

Zájmy:

sport, jsem 20 let trenérkou volejbalu v Kralupech

Otázky a odpovědi

Můj vztah ke kralupům?

V Kralupech bydlím od mých pěti let a mám je moc ráda. Vždy mi přišlo, že v Kralupech máme vše - kino, divadlo, koupaliště, dobré školy, rozmanité druhy sportu a dalších aktivit pro děti i dospělé. Až doteď jsem výhod Kralup pouze využívala. Myslím, že nastal čas to Kralupům a jejich občanům vrátit a pomoci město dál rozvíjet správným směrem.

Moje aktivity v Kralupech?

Od deseti let jsem hrála volejbal. Trénoval mě mimo jiných také můj taťka Jan Kysela. Volejbal mě ovlivnil natolik, že jsem tento sport začala také trénovat. Trénování dětí je můj velký koníček, který mi vyplňuje téměř veškerý volný čas.

Moje cíle v Kralupech?

Mým snem je, aby Kralupy měly krásné centrum. To znamená, že mým cílem bude vždy podporovat dobré úmysly a správné cesty. Nejsem politik, a proto naše snahy nebudou ovlivněny ničím zvenku, jen Vámi, lidmi Kralup.

Kultura, sport a další aktivity jsou již na správné cestě, zde je potřeba jen nesejít a i nadále Kralupy rozvíjet.

V poslední době pokulhává bezpečnost v Kralupech. Přála bych si, aby se nikdo nemusel bát přejít Kralupy v noci a mohli jsme pustit ven i děti.

Bylo by také správné, kdyby se nezapomínalo na seniory. Jsou to často lidé plní sil, elánu a hlavně zkušeností. Zaslouží si v našem městě více prostoru.