Ing. Vojtěch Pohl

Osobní údaje

Jméno a příjmení

Vojtěch Pohl

Profese:

ředitel plaveckého bazénu

Datum narození:

14.08.1987

Rodinný stav:

svobodný

Vzdělání:

inženýrské na ČZU, obor provoz a ekonomika

Zájmy:

sport aktivně, trénování florbalu, cestování, příroda

Otázky a odpovědi

Můj vztah ke Kralupům?

Kralupy jsou pro mne městem, kde jsem vyrůstal od svého narození a rád bych byl jejich součástí i nadále. I kvůli tomu se angažuji do komunálních voleb, abych mohl přispět svými zkušenostmi a schopnostmi k dalšímu rozvoji města, který se dle mého názoru, ve srovnání s okolními městy, ubírá dobrým směrem.

Moje aktivity v Kralupech?

Od dětství jsem se v Kralupech věnoval sportům. Ve školních letech jsem začal u hokeje a tenisu, a následně jsem působil i v místní hokejbalové lize. Posléze jsem přešel k florbalu, který hraji dodnes aktivně a zároveň tento sport trénuji. Profesně jsem v Kralupech působil na místním plaveckém bazénu a sportovní hale jako manažer. V roce 2016 jsem se pracovně přesunul do Neratovice, kde jsem jednatelem tamního krytého bazénu. V posledních 4 letech jsem se v místní komunální politice angažoval jako předseda Ekologické komise a člen Kontrolního výboru.

Moje cíle v Kralupech?

Mým hlavním cílem je přinést nové názory a pohledy do komunální politiky v Kralupech. Svým zaměřením se nejvíce zajímám o ekonomiku, životní prostředí a také podporou sportu a sportovních oddílů ve městě.